04 | 03 | 2024
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 6 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

  • new
  • new

Тиждень відкритого доступу (жовтень 2023 р.)

23.10.2023 р.

Clarivate Analytics FBШановні науковці! Чекаємо на найближчих заходах, що організовані Clarivate. Цього тижня про відкритий доступ на семінарі з запрошеними спікерами, що одночасно відбувається в кількох країнах різними мовами. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу семінару, отримають сертифікат учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

24 жовтня
Відкрита наука і Суспільство

Тема: Цифрові застосунки відкритої науки для життєвого циклу наукового дослідження
Тези: основні тенденції в царині цифрової та відкритої науки, відкритих даних, відкритого доступу; зміни наукової комунікації, а також відповідних сервісів та ресурсів, що можуть бути корисні, як університетам у їхніх дослідницьких стратегіях, так і дослідникам, на всіх етапах життєвого циклу дослідження.

Доповідач: Тетяна Ярошенко, к.і.н., доц., керівниця Центру наукометрії та цифрової підтримки досліджень, Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Україна.

Тема: Відкриті освітні ресурси: нові горизонти
Тези: переваги створення та використання відкритих освітніх ресурсів; популяризація ідеї відкритих освітніх ресурсів фахівцями не лише на рівні окремих організацій, а й на глобальному міжнародному рівні; розуміння та сприйняття цієї ідеї серед представників академічних установ України.
Доповідач: Юлія Главчева, PhD з комп'ютерних наук, директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ».

Тема: Тенденції у відкритому доступі в Україні за даними Web of Science
Тези: аналіз змін публікаційного ландшафту в Україні за допомогою Web of Science та InCites; порівняння наших трендів з результатами інших країн; аналіз відкритих даних окремої установи.
Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., старший дослідник, Customer Success Specialist Clarivate.

Опитування: https://forms.gle/bnzho9m4FBHzxVDu9

Час: 15:30–16:30
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_cfWMe5JyTPaBtjXjsCrvZw

LiveZilla Live Chat Software